O nás

Letecké zábery, produkcia

Spojenie lietadiel a dronov s profesionálnou produkciou

SKY PRODUCTION spája dlhoročných profesionálov z leteckej a produkčnej oblasti, ktorí vám prinášajú na mieru zrealizované predstavy a projekty nielen na zemi ale aj vo vzduchu.

Spojili nás skúsenosti

Pôvodný zámer SKY PRODUCTION bol venovať sa leteckým záberom z vtáčej perspektívy, avšak náhodné stretnutie u protinožcov dodalo celému konceptu hlbší rozmer. Harmonicky spojilo na jednej strane profesionálne skúsenosti s pilotovaním lietadiel a dronov a na strane druhej dlhoročné skúsenosti v oblasti produkcie reklamy, filmu, hudby a spoluorganizácie najväčšieho hudobného festivalu na Slovensku. Radi pre vás zastrešíme natáčanie nielen s nohami pevne na zemi, ale s kamerou to vieme aj v oblakoch.

Prečo by ste si mali zvoliť práve nás?

Našou pridanou hodnotou je okrem zanieteného tímu poskytnutie komplexného produkčného riešenia na kľúč. Pomôžeme vám tak k zviditeľneniu, propagácii svojej značky a prezentácii vašej spoločnosti. Okrem zábavy však vieme byť aj seriózni. Zrealizujeme profesionálne inšpekcie a odhalíme každú nedokonalosť pri náročných konštrukčných a stavebných prácach alebo v prírode.

Pomôžeme vám zviditeľniť to, na čo ste najviac hrdí.

Napíšte nám

Mali by ste záujem o nezáväznú cenovú ponuku?
Napíšte nám na info@skyproduction.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára.